Paslaugų Teikimo Sąlygos

Paslaugų apžvalga

„ Indikatorius “ yra internetinė verslo švietimo bendruomenė, teikianti nariams mentorystę ir instruktavimą. Visa informacija ir teikiamos paslaugos yra tik švietimo tikslais. „ Indikatorius “ nesuteikia jokio baigimo ar akreditavimo sertifikato. Mes nesame susiję su jokiais kitais švietimo teikėjais.

Jūsų narystė

Jūsų narystė apima prieigą prie išskirtinio serverio, skirto švietimui, patarimui ir teigiamai bendruomenei, kurioje galite prisijungti prie tinklo.

Asmeninė informacija

Mes nerenkame asmeninės informacijos, išskyrus jūsų pateiktą vartotojo vardą ir el. pašto adresą. Mes nesidaliname šia informacija su jokiomis trečiosiomis šalimis. Taikomos visos pagrįstos praktikos, užtikrinančios konfidencialų asmeninės informacijos saugojimą ir tvarkymą. Jūs suprantate, kad jūsų turinys (neįskaitant kredito kortelės informacijos) gali būti perduotas nešifruotas ir apima (a) perdavimą įvairiais tinklais; ir b) pakeitimus, kad jie atitiktų ir prisitaikytų prie jungiamųjų tinklų arba įrenginių techninių reikalavimų. Mes neturime prieigos prie jūsų kredito kortelės informacijos; tai tvarko mūsų mokėjimų paslaugų teikėjai.

Visa kredito / debeto kortelių informacija ir asmenį identifikuojanti informacija NEBUS saugoma, parduodama, dalijamasi, nuomojama ar išnuomojama jokioms trečiosioms šalims.

Svetainės politika ir taisyklės ir sąlygos gali būti retkarčiais keičiamos arba atnaujinamos, kad atitiktų reikalavimus ir standartus. Todėl Klientai raginami dažnai lankytis šiose skiltyse, kad sužinotų apie pokyčius svetainėje. Pakeitimai įsigalios jų paskelbimo dieną.

Mokėjimo būdas, priimami kortelių tipai ir valiuta

Priimame mokėjimus eurais internetu naudojant Stripe (arba bet kuria kita sutarta valiuta).

Pristatymo ir pristatymo politika

„ Indikatorius “ pagal LTU įstatymus neprekiauja ir neteiks jokių paslaugų ar produktų jokiai iš OFAC (Office of Foreign Assets Control) sankcijų šalių.

Pinigų grąžinimo / grąžinimo politika

Dėl mūsų skaitmeninių produktų pobūdžio „ Indikatorius “ narystės neturi pinigų grąžinimo politikos. Klientams neleidžiame „išbandyti“ – visi išpardavimai yra galutiniai.

Neatšaukus bandomosios (trial) narystės, pasibaigus jos galiojimo laikotarpiui bus nuskaičiuota pilna mėnesio narystės kaina

Atšaukimo ir pakeitimo politika

Narystę galite bet kada atšaukti prisijungę prie savo narystės portalo, paspaudę gautame el. laiške mygtuką “To manage your subscription or update billing information “(click here)“.

Atšaukti naryste reikia prieš pakartotini nuskaitymą, kitaip sistema bandys jums toliau nuskaityti pinigus uz nauja mėnesi.

Neatšaukus bandomosios (trial) narystės, pasibaigus jos galiojimo laikotarpiui bus nuskaičiuota pilna mėnesio narystės kaina

Atsisakymas teikti paslaugą

Pasiliekame teisę bet kuriuo metu dėl bet kokios priežasties atsisakyti paslaugų teikimo.

Atšaukti naryste reikia prieš pakartotini nuskaitymą, kitaip sistema bandys jums toliau nuskaityti pinigus uz nauja mėnesi.

Neatšaukus bandomosios (trial) narystės, pasibaigus jos galiojimo laikotarpiui bus nuskaičiuota pilna mėnesio narystės kaina

Intelektinė nuosavybė

Jūs sutinkate neatgaminti, nekopijuoti ir neperparduoti jokios  Indikatorius informacijos ir paslaugų dalies be aiškaus raštiško mūsų sutikimo.

Nustačius, kad pirkėjas atgamino, kopijavo ar perpardavė,  Indikatoriaus informaciją ar teikiamų paslaugų dalį, arba planavo tai daryti, įsipareigoja per 3 dienas nuo pareikalavimo susimokėti 2000€ baudą, kuri šalių bus laikoma minimaliais Indikatoriaus patirtais nuostoliais ir jų papildomai įrodinėti nereikės. 

Bendrijos elgesio kodeksas

Tikimasi, kad visi nariai visada bendraus pagarbiai. Bet koks elgesys, kurį vadovybė laiko nepriimtinu, bus įspėtas ir (arba) pašalintas iš bendruomenės.

Draudžiama šnekėti apie kitus indikatorius.

Taikanti teisė ir jurisdikcija

Bet koks pirkimas, ginčas ar pretenzijos, kylančios iš šios svetainės arba susijusios su ja, yra reglamentuojamos ir aiškinamos pagal LTU įstatymus.

Ką daryti, jeigu atšaukiau narystę po pakartotinio nuskaičiavimo bandymo?

Būtinai susisiekite su mumis Instagram’e ir informuokite.